O nas

Energia Sztuki to manufaktura rodzinna i w większości produkty koncepcyjne, których głównym celem jest drugie życie przedmiotu. Często są to rzeczy zapomniane i skreślone z naszej codzienności, lecz posiadające duszę. Wizją jest też tworzenie czegoś nietuzinkowego wręcz awangardowego. Czasem prosta forma w połączeniu z ekspresją daje nowoczesny design, który bardzo dobrze komponuje się w wielu wnętrzach, LOFT-owych, industrialnych, czy eklektycznych.  Przerabiamy i odnawiamy wszystko ręcznie, a przedmioty są często w pojedynczych ilościach co tylko dodaje oryginalności.
Współpracujemy z wieloma zbieraczami i kolekcjonerami dzięki czemu jesteśmy w stanie  wyszukać i przerobić produkt dla Ciebie.
Znajdziesz u nas produkty oryginalnie stare ( odkurzone ), produkty odnawiane i w pełni przerabiane lub tworzone jako nowe/stylizowane.
Zapraszamy do odwiedzenia strony i podzielenia się swoimi uwagami.


Energia Sztuki a Home Staging na terenie województwa POMORSKIEGO służymy pomocą w urządzaniu wnętrz, aby wykorzystac wszystkie walory mieszkania i czuć się w nim przyjemnie. Doradzamy też jak w prosty i tani sposób zwiększyc wartość mieszkania, lokalu który ma być sprzedany.

Pamiętaj ogranicza nas tylko wyobraźnia !


 
Wszelkie prawa zastrzeżone 2019 / Polityka Prywatności